O firmě - JUSTR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

JUSTR, s.r.o. (jednoúčelové stroje) je česká soukromá společnost, bez zahraniční kapitálové účasti, která vznikla na přelomu let 1997-98 vyčleněním střediska konstrukce a výroby jednoúčelových strojů ve firmě MONROE Czechia (dříve ATESO Jablonec, záv. Hodkovice n/M; a ještě dříve AUTOBRZDY Jablonec, záv. Hodkovice n/M).

Hlavní náplní výrobního programu je vývoj a výroba automatických strojů pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl.
Vyrábíme zejména montážní a kontrolní stroje a automatizovaná pracoviště, sloužící k mechanizaci a automatizaci výrobních procesů. Tato zařízení jsou vyvíjena podle požadavků zákazníků nebo podle dodané technické dokumentace. Vyráběné stroje splňují požadavky evropských norem a podmínky pro udělení certifikátu CE.

Od samého počátku působení společnosti máme svojí vlastní projekci i výrobu, dodáváme tedy požadovaná zařízení kompletní s veškerou potřebnou dokumentací, certifikací a proškolením budoucích uživatelů. Samozřejmostí je poskytování záručního i pozáručního servisu. 
V současné době vyrábíme speciální stroje a zařízení hlavně pro potřeby výrobců v automobilovém průmyslu. Naše společnost se nachází v areálu pod náměstím v Hodkovice nad Mohelkou, vjezd je z ulice Česká.

Historie tohoto původního útvaru sahá až do roku 1956, kdy byla ustavena skupina vývojových pracovníků jako samostatné středisko pro konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů. Tato skupina plnila úkoly převážně pro mateřský závod a podílela se na mechanizaci a automatizaci výroby teleskopických tlumičů pro osobní i nákladní vozy a výroby elektrokomponentů pro motorová vozidla (přerušovače směrových světel, houkačky, spinací relé a.p.). Z této historie plyne, že sortiment strojů a zařízení byl velmi široký a působnost velmi různorodá. Od strojů a zařízení montážních a kontrolních přes obráběcí a svářecí, odmašťovací a čistící až např. i pro balení do krabic. Při této činnosti získali naši pracovníci bohaté zkušenosti, které nabízíme k využití.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky